Co ma pływać nie utonie

Niedziela, 29 lipca 2018 r.



XVII Mistrzostwa Polski w Pływaniu na Byle Czym (2012)

  I Miejsce "No to Ci pomogę" Supraśl; Grzegorz Hołubowicz
  II Miejsce "Baśniowy Ptak" Kraków; Andrzej Ostrowski
  III Miejsce "Płukacz złota i jego złotko" Legnica; Agata Antonowicz
  Najlepsza prezentacja obiektu pływającego "Studio na wodzie" Łódź; Paweł Wilczek
  Najoryginalniejszy obiekt pływający z województwa podlaskiego "Kara w zawieszeniu" Białystok; Juliusz Tracki


XVI Mistrzostwa Polski w Pływaniu na Byle Czym (2011)

  I Miejsce "U Pana Boga w ogródku" Supraśl; Grzegorz Hołubowicz
  II Miejsce "Rydwan Herolda" Kraków; Andrzej Ostrowski
  III Miejsce "Kozielska Perła" Kędzierzyn Koźle; Adam Kubicki
  Najlepsza prezentacja obiektu pływającego "Perskie Truchło" Zambrów; Mikołaj Tymiński
  Nagroda za najoryginalniejszy obiekt pływający "Paliwo Wyborcze" Mońki; Rafał Barszczewski


XV Mistrzostwa Polski w Pływaniu na Byle Czym (2010)

  I Miejsce "Drużyna Pierścienia" Sędziszowa; Dominika Bąk
  II Miejsce "Pływająca Obwodnica" Białystok; Zbigniew Bielemiuk
  III Miejsce "Czerwony Baron" Kozienice; Konrad Sieczkowski
  Najlepsza prezentacja obiektu pływającego "Grupa szybkiego reagowania" Paweł Kowalczuk
  Nagroda za najoryginalniejszy obiekt pływający "Pływająca Obwodnica" Białystok; Zbigniew Bielemiuk


XIV Mistrzostwa Polski w Pływaniu na Byle Czym (2009)

  I Miejsce "Goryl King-Kong" Czarna Białostocka; Arnold Maculewicz
  II Miejsce "Patefon" Odolanów; Donat Zawicki, Marek Ławniczak
  III Miejsce "Anna Maria" Augustów; Ryszard Hryniewicki


XIII Mistrzostwa Polski w Pływaniu na Byle Czym (2008)

  I Miejsce "Legnicka Rodzina Shreka" Legnica; Paweł Krzewicki, Piotr Janowski
  II Miejsce "Euro 2012/2013" Chełm;
  III Miejsce "Bolid Formuły 1" Cieszowice; Reinchard Komor


XII Mistrzostwa Polski w Pływaniu na Byle Czym (2007)

  I Miejsce "Restauracja Fantazja" Braniewo; Paweł Jaszczuk, Piotr Śliwek
  II Miejsce "Smok Rospudnik" Czarna Białostocka; Arnold Maculewicz
  III Miejsce "Głowa Mamuta" Odolanów; Donat Zawicki, Marek Ławniczak
  Najsympatyczniejsza Załoga "Wiatrak z wioski cudów" Legnica; Piotr Janowski, Paweł Krzewicki
  Wyróżnienie "Pożeracz Ognia" Kunica; Jarosław Daum