Co ma pływać nie utonie

Niedziela, 29 lipca 2018 r.



XXIII Mistrzostwa Polski w Pływaniu na Byle Czym (2018)

  I Miejsce "San Escobar", Siemiatycze, Marcin Egierd
  II Miejsce "ORP Orzeł", Józefów k. Otwocka, Robert Wlazło
  III Miejsce "Zaginiony legion", Kędzierzyn Koźle, Sylwester Mardak
 Nagrody dodatkowe: "Zalane syrenki", Kraków, Andrzej Ostrowski
"Wodnociąg rekreacyjno-rozrywkowy...", Białystok, Jerzy Radziewicz
"A życie sobie płynie" czyli King Kong, Wielka Brytania, Dagna Maculewicz
"Mad MAX na drodze do Supraśla”, Sowlany, Maurycy Leonik
"Żaglownica Kallisto”, Gdańsk, Stanisław Kalicki


XXII Mistrzostwa Polski w Pływaniu na Byle Czym (2017)

  I Miejsce "King Stasia i Nel", Kraków, Andrzej Ostrowski
  II Miejsce "Wschodzące Słońce Narodów", Supraśl, Borys Hołubowicz
  III Miejsce "Faworyt", Czarna Białostocka, Marika Maculewicz

 Nagrody dodatkowe:
"Stary Browar", Kędzierzyn Koźle, Sylwester Mordak
"Gołębica nr 1051", Ciechowice, Rajnhard Komor
"Augustów Wypoczynkowy - Kwiat Północnego Wschodu", Czeremcha, Wiktor Szatyłowicz

  Nagroda pocieszenia:
"Parowóz", Wrocław, Witold Kozłowski


XXI Mistrzostwa Polski w Pływaniu na Byle Czym (2016)

  I Miejsce "Black Hawk Helikopter w ogniu", Supraśl, Borys Hołubowicz
  II Miejsce "Karczma u Mieszka", Kędzierzyn Koźle, Sylwester Mordak
  III Miejsce "Psia ferajna", Augustów, Przemysław Chmielewski
  Najciekawsze rozwiązanie techniczne obiektu pływającego „Gołębica Nr 1050”, Ciechowice, Rajnhard Komor
  Najbardziej oryginalny pojazd z województwa podlaskiego „Gąsior się postawił”, Białystok, Ireneusz Traciecki


XX Mistrzostwa Polski w Pływaniu na Byle Czym (2015)

  I Miejsce "Transformer Optimus" Odolanów; Marek Ławniczak
  II Miejsce "Yellow Submarine" Supraśl; Borys Hołubowicz
  III Miejsce "Zaprzęg płużny z terenów zalewowych" Kraków; Andrzej Ostrowski
  Złote Wiosło Polskiego Radia Łódź "Los Spelunos" Sokółka; Bartosz Gieniusz
  Najciekawsze rozwiązanie techniczne "Recyklon 20R PBNC" Lublin; Jerzy Radziewicz
  Najoryginalniejszy obiekt pływający z województwa podlaskiego "Rospudnik ostatni smok" Czarna Białostocka; Dagna Maculewicz


XIX Mistrzostwa Polski w Pływaniu na Byle Czym (2014)

  I Miejsce "Stara Żytnia" Łódź; Radio Łódź
  II Miejsce "August Troll" Sędziszów; Jacek Szpakowski
  III Miejsce "Gdzie granica - tam my pancerniaki" Supraśl; Grzegorz Hołubowicz
  Najoryginalniejszy obiekt pływający z województwa podlaskiego "Gdzie granica - tam my pancerniaki" Supraśl; Grzegorz Hołubowicz
  Najciekawsze rozwiązanie techniczne - statek ufo o nazwie "Advena" Targoszyn; Zbigniew Dziubina


XVIII Mistrzostwa Polski w Pływaniu na Byle Czym (2013)

  I Miejsce "Weselna wena" Oława; Tomasz Jurczak
  II Miejsce "Gossamer Kormoran" Ciechowice; Reinhard Komor
  III Miejsce "Kontrabasy grupy Mo-żarta" Kraków; Andrzej Ostrowski
  Najoryginalniejszy obiekt pływający z województwa podlaskiego "Supranic" Supraśl; Grzegorz Hołubowicz
  Najciekawsze rozwiązanie techniczne "Monster Frog" Legnica; Grzegorz Turkiewicz