KONKURS

CO MA PŁYWAĆ NIE UTONIE
– PŁYWAJĄCE CO NIECO



XXIV Mistrzostwa Polski w Pływaniu na Byle Czym (2019)

  I miejsce: Raciborska Straż Ogniowa, Racibórz, Zdzisław Wojteczek
  II miejsce: Lotniskowiec ORP Niepodległa w Ramach Fort Trump Navy, Józefów, Robert Wlazło i SONIECZKOWO, Augustów, Marta Chmielewska
  III miejsce: Gra o stołki, Maurycy Leonik z Sowlan i Augustów Police Patrol, Tomasz Sobański z Bazylan
  IV miejsce: Dwór Króla Zygmunta Augusta, Agata Morus z Augustowa

Dodatkowo 5 drużyn otrzymało wyróżnienia:
1. Pierwsza Bombka, Robert Kucharski z Warszawy
2. Patrzcie Ludzie Jak Ten Czas Płynie, Wiktor Szatyłowicz z Czeremchy
3. Super Ciacho, Bogdan Świerc z Kędzierzyna-Koźla
4. Zakręcony, Rajnhard Komor z Ciechowic
5. Yagishna, Tamara Każlduskaya z Mińska


XXIII Mistrzostwa Polski w Pływaniu na Byle Czym (2018)

  I Miejsce "San Escobar", Siemiatycze, Marcin Egierd
  II Miejsce "ORP Orzeł", Józefów k. Otwocka, Robert Wlazło
  III Miejsce "Zaginiony legion", Kędzierzyn Koźle, Sylwester Mardak
 Nagrody dodatkowe: "Zalane syrenki", Kraków, Andrzej Ostrowski
"Wodnociąg rekreacyjno-rozrywkowy...", Białystok, Jerzy Radziewicz
"A życie sobie płynie" czyli King Kong, Wielka Brytania, Dagna Maculewicz
"Mad MAX na drodze do Supraśla”, Sowlany, Maurycy Leonik
"Żaglownica Kallisto”, Gdańsk, Stanisław Kalicki


XXII Mistrzostwa Polski w Pływaniu na Byle Czym (2017)

  I Miejsce "King Stasia i Nel", Kraków, Andrzej Ostrowski
  II Miejsce "Wschodzące Słońce Narodów", Supraśl, Borys Hołubowicz
  III Miejsce "Faworyt", Czarna Białostocka, Marika Maculewicz

 Nagrody dodatkowe:
"Stary Browar", Kędzierzyn Koźle, Sylwester Mordak
"Gołębica nr 1051", Ciechowice, Rajnhard Komor
"Augustów Wypoczynkowy - Kwiat Północnego Wschodu", Czeremcha, Wiktor Szatyłowicz

  Nagroda pocieszenia:
"Parowóz", Wrocław, Witold Kozłowski


XXI Mistrzostwa Polski w Pływaniu na Byle Czym (2016)

  I Miejsce "Black Hawk Helikopter w ogniu", Supraśl, Borys Hołubowicz
  II Miejsce "Karczma u Mieszka", Kędzierzyn Koźle, Sylwester Mordak
  III Miejsce "Psia ferajna", Augustów, Przemysław Chmielewski
  Najciekawsze rozwiązanie techniczne obiektu pływającego „Gołębica Nr 1050”, Ciechowice, Rajnhard Komor
  Najbardziej oryginalny pojazd z województwa podlaskiego „Gąsior się postawił”, Białystok, Ireneusz Traciecki


XX Mistrzostwa Polski w Pływaniu na Byle Czym (2015)

  I Miejsce "Transformer Optimus" Odolanów; Marek Ławniczak
  II Miejsce "Yellow Submarine" Supraśl; Borys Hołubowicz
  III Miejsce "Zaprzęg płużny z terenów zalewowych" Kraków; Andrzej Ostrowski
  Złote Wiosło Polskiego Radia Łódź "Los Spelunos" Sokółka; Bartosz Gieniusz
  Najciekawsze rozwiązanie techniczne "Recyklon 20R PBNC" Lublin; Jerzy Radziewicz
  Najoryginalniejszy obiekt pływający z województwa podlaskiego "Rospudnik ostatni smok" Czarna Białostocka; Dagna Maculewicz


XIX Mistrzostwa Polski w Pływaniu na Byle Czym (2014)

  I Miejsce "Stara Żytnia" Łódź; Radio Łódź
  II Miejsce "August Troll" Sędziszów; Jacek Szpakowski
  III Miejsce "Gdzie granica - tam my pancerniaki" Supraśl; Grzegorz Hołubowicz
  Najoryginalniejszy obiekt pływający z województwa podlaskiego "Gdzie granica - tam my pancerniaki" Supraśl; Grzegorz Hołubowicz
  Najciekawsze rozwiązanie techniczne - statek ufo o nazwie "Advena" Targoszyn; Zbigniew Dziubina