„Co Ma Pływać Nie Utonie”

XXV Pływanie Na Byle Czym
z Polskim Radiem Białystok w Augustowie

31 lipca 2022


W środku lata, nad Nettą, spotkamy się z najbardziej pomysłowymi pływadłami podczas jubileuszowego XXV Pływania na Byle Czym „Co Ma Pływać Nie Utonie” z Polskim Radiem Białystok w Augustowie.


Tym razem nie będzie rywalizacji i konkursu. Chcemy uczcić ćwierćwiecze naszej rozpoznawalnej w całej Polsce wakacyjnej imprezy paradą popisowych pływadeł, które popłyną przed zgromadzoną na brzegach Netty publicznością.

Dlatego zależy nam, aby tegoroczne wehikuły były wyjątkowo widowiskowe. Do udziału w paradzie zaprosiliśmy wieloletnich uczestników, których dotychczasowe propozycje wzbudzały zachwyt wśród oglądających. Poza tym mamy też atrakcje specjalne: pokaz gry na bębnach na tratwie, wyścigi smoczych łodzi oraz jubileuszowy tort.

XXV Pływanie na Byle Czym „Co Ma Pływać Nie Utonie” z Polskim Radiem Białystok w Augustowie to będzie okazja do wspomnień, wzruszeń i przede wszystkim dobrej zabawy. Dlatego rezerwujemy czas i w ostatnią niedzielę lipca spotykamy się w Augustowie.

Po Jubileuszowej Paradzie Pływadeł na uczestników oraz publiczność czekać będzie niespodzianka muzyczna – koncert gwiazd. W tym roku nad Nettą wystąpią m.in. zespół Szeptucha i Baranovski.

Olga Gordiejew (akt. 09.06.2022)

NIEDZIELA, 31 lipca 2022

PROGRAM
15:30rozpoczęcie imprezy
15:40 – pokaz gry na bębnach
16:00wyścigi smoczych łodzi
17:00 – pokaz gry na bębnach
17:20XXV Jubileuszowa Parada
18:30 – jubileuszowy tort
SZEPTUCHA
19:30 – SZEPTUCHA
BARANOVSKI
21:00 – BARANOVSKI